Previous Next

Читання до 120-ї річниці з дня народження Феодосія Григоровича Добржанського

У середу, 09.09.2020 р., у рамках проведення тижня академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С. Макаренка, на кафедрі загальної біології та екології природничо-географічного факультету відбулася щорічна студентська наукова конференція "Читання до 120-ї річниці з дня народження Феодосія Григоровича Добржанського".

Цікавими та змістовними доповідями учасники конференції – студенти 4-го та 5-го курсів спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія) та 091 Біологія (Осипенко Юлія, Старинська Наталія, Лучнікова Софія, Біда Тетяна, Шкурко Тамара, Дорошенко Альбіна), вшанували память одного з найбільш видатних генетиків-еволюціоністів ХХ ст., мислителя і гуманіста, уродженця м. Немирів (Вінницька область, Україна), що здобув світову славу  у США.

Голова оргкомітету конференції, кандидат біологічних наук, доцент В.М. Торяник, підводячи підсумки, наголосила на тому, що спадщина ще багатьох учених-біологів, зокрема, й вітчизняних, являє собою неоціненний скарб, як для теперішніх, так і для наступних поколінь науковців, і запросила на наступні "Читання.."!


Надрукувати