Тренінг «Як ненапряжно зробити цікаву презентацію курсової»

2 грудня 2021 року студенти природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка взяли участь у тренінгу «Як ненапряжно зробити цікаву презентацію курсової», що був зорганізований в рамках проєкту з розвитку кейс-клубів у закладах освіти України.

Це стало можливим за підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в межах Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» та Програми «Мріємо та діємо».  У ході тренінгу здобувачі освіти дізналися, з чого почати розробку презентації і як зробити її цікавою, ознайомилися ключовими правилами красивих слайдів, розібрали й удосконалили власні презентації, а також отримали кілька шаблонів для майбутніх презентацій курсової роботи. Матеріали тренінгу можна переглянути у запису.