Новини факультету

Запрошення на презентацію книги "Скарби природи Ворсклянського краю"

СумДПУ імені А.С. Макаренка та Гетьманський національний природний парк запрошують на презентацію книги "СКАРБИ ПРИРОДИ ВОРСКЛЯНСЬКОГО КРАЮ", за загальною редакцією М.П. Книша.

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії серед учасників «Кампусу вченого»

З 17 жовтня 2022 р. стартував новий освітньо-науковий проєкт «Кампус вченого», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Гостьова лекція на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії

25 листопада 2022 р. на кафедру біології людини, хімії та методики навчання хімії для проведення гостьової лекції було запрошено переможницю І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», вчителя хімії вищої категорії Сумської ЗОШ 15, Чередниченко Наталію Іванівну.

Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія

29 листопада 2022 року на кафедрі загальної та регіональної географії у змішаному форматі відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія денної форми навчання.

Здобувачі вищої освіти зробили наукові доповіді за результатами наукових досліджень, продемонстрували готовність своїх кваліфікаційних робіт, ступінь та глибину розробки тематики дослідження. Також було заслухано результати перевірки робіт на плагіат, думку наукових керівників щодо готовності роботи до захисту, призначено рецензентів кваліфікаційних робіт. У процедурі експертизи кваліфікаційних робіт взяли участь декан природничо-географічного факультету Л.П. Міронець, члени експертних рад стейкголдерів і працедавців: директор Конотопського ліцею №10 С.П. Горшеніна та директор Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі С.В. Тупик.  За результатами попереднього захисту всі кваліфікаційні роботи рекомендовані до захисту в екзаменаційній комісії з підсумкової атестації.

Науковці ПГФ серед учасників міжнародних науково-практичних конференціях «Регіон-2022: стратегія оптимального розвитку» і «Міста та регіони в епіцентрі просторових змін»

24 листопада 2022 р. викладачі кафедри загальної та регіональної географії і здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) і 106 Географія взяли участь міжнародних науково-практичних конференціях «Регіон-2022: стратегія оптимального розвитку» і «Міста та регіони в епіцентрі просторових змін», організованих кафедрами економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, які відбувалися у спільному віртуальному просторі. У рамках конференції було організовано круглий стіл пам’яті відомих українських географів Костянтина Нємця та Ярослава Олійника. Для участі у науковій програмі співробітниками та студентами кафедри було підготовлено кілька наукових доповідей.

Засідання науково-методичної комісії на природничо-географічному факультеті

17 листопада 2022 року відбулося планове засідання науково-методичної комісії природничо-географічного факультету у змішаному форматі. На засіданні були присутні Вакал А.П., Генкал С.Е., Говорун О.В., Корнус О.Г., Корнус А.О., Бабенко О.М., Харченко Ю.В. та голова комісії – Міронець Л.П.

Хімічний експериментаріум. День 1

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії в черговий раз стартували майстер-класи в рамках «Хімічного експериментаріуму», що будуть тривати з 14 по 18 листопада 2022 року.

Запрошення на обласний онлайн конкурс «Природничий квест»

10 листопада 2022 року декан природничо-географічного факультету Людмила Міронець виступила на онлайн – марафоні «ЗНО з біології: орієнтири на ЗНО – 2023» із запрошенням здобувачів освіти долучитися до участі у обласному конкурсі «Природничий квест».

Вітаємо студентів ПГФ з перемогою у квесті "Сумські артефакти"

11 листопада 2022 року у м.Суми було проведено цікавий квест "Сумські артефакти", у якому взяли участь і студенти природничо-географічного факультету.