Новини факультету

Previous Next

Урочисте вручення дипломів магістрам на Природничо-географічному факультеті

У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на Природничо-географічному факультеті відбувся випуск 31 дипломованих фахівців (21 магістра денної форми навчання та 10 – здобувачів освіти заочної форми навчання) за спеціальностями: «014 Середня освіта (Хімія)», «014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «091 Біологія», «014 Середня освіта (Географія)», «106 Географія». Три випускники отримали диплом з відзнакою (2 магістри денної форми, 1 магістр заочної форми).

Previous Next

Волонтерський сектор ПГФ відвідав будинок дитини

Нагадаємо, що з 09 грудня 2021 року по 06 січня 2022 року на природничо-географічному факультеті була організована «Новорічна благодійна акція» в допомогу малюкам Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини (СОСБД).

Вручення дипломів магістрам-географам

21 січня 2022 року в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам магістратури спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія денної та заочної форм навчання.

Previous Next

Екскурсія до музею зоології вихованців Сумського ДНЗ №18 у рамках проекту «Україна надзвичайна»

22 січня музей зоології кафедри біології та методики навчання біології відвідали вихованці Сумського дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Зірниця».

Previous Next

Участь викладачів у науковому семінарі

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка 20 січня 2022 року долучились до наукового семінару, організованого кафедрою біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Previous Next

Екскурсія до музею зоології для переможців інтелектуального конкурсу-вікторини «Біологія: серйозно і жартома»

З 20 листопада  по 19 грудня 2021 року кафедрою біології та методики навчання біології проводився інтелектуальний конкурс-вікторина «Біологія: серйозно і жартома».

Previous Next

Представники ПГФ серед учасників Всеукраїнського форуму «Школа політичного розвитку «Молодь ТuT»

Всеукраїнський форум «Школа політичного розвитку «Молодь ТuT», який відбувся 16-19 грудня у м. Суми, об’єднав молодь із 9 областей України: Київської, Вінницької, Харківської, Чернігівської, Одеської, Миколаївської, Львівської, Донецької, Сумської.

Участь викладача ПГФ у Всеукраїнському науково-методичному семінарі

19 січня 2022 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходив Всеукраїнський науково-методичний семінар «Безбар'єрність в освіті: практичні аспекти та перспективи».

Робота з обдарованими учнями

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії триває систематична робота із обдарованими учнями. 18 січня 2022 р. к.пед.н. Бабенко О.М. провела практичне заняття із ученицею КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29.

Мій розклад