Новини факультету

Договір про міжнародну академічну мобільність з університетом Alexander Dubček University of Trenčín (Словакія)

У рамках освітньої програми Європейського Союзу Еразмус+ 22 лютого 2021 року між Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка та університетом Alexander Dubček University of Trenčín (Словацька Республіка) підписано договір про академічну мобільність студентів та викладачів.

Previous Next

Залучення стейкхолдерів до освітнього процесу на кафедрі загальної та регіональної географії

23 лютого 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності 106 Географія стейкхолдера – директора туристичної агенції «Росинка» Тамари Михайлівни Тесленко.

Previous Next

Екскурсія на кафедру хімії та методики навчання хімії

Після тривалої перерви, пов’язаної із карантинними обмеженнями, кафедра хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С. Макаренка знову запрошує відвідувачів на екскурсії.

Previous Next

Тренувальне тестування з біології, географії та хімії у СумДПУ імені А.С. Макаренка

20 лютого 2021 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка учні випускних класів м. Суми та Сумської області мали змогу пройти тренувальне тестування із біології, географії та хімії.

Previous Next

Наші партнери допомагають популяризувати факультет

Працівники природного заповідника «Михайлівська цілина» Анна Вертель та Катерина Коршикова провели зустріч з учнями  Низівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської області.

Previous Next

Природничо-географічний запрошує на Бьордвотчінг (травень 2021)

У 2021 році кафедра біології людини та тварин поповнила свій арсенал оптичних приладів.

Previous Next

Наукова співпраця з природним заповідником «Михайлівська цілина»

У рамках Договору про наукову співпрацю між природничо-географічним факультетом Сумського-державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та природним заповідником «Михайлівська цілина» завідувач кафедри біології людини та тварин Олександр Володимирович Говорун та доцент кафедри Ігор Романович Мерзлікін взяли участь у  засіданні науково-технічної ради заповідника, яке відбувалось під головуванням в.о. директора Дудченка Григорія Івановича.

Previous Next

Зоологічний музей природничо-географічного факультету відновив екскурсійну роботу

Вперше, після майже року карантинних обмежень, Зоологічний музей Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка приймав відвідувачів.

Previous Next

Зустріч студентів 4 курсу ПГФ з начальником Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання

18 лютого 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів 4 курсу природничо-географічного факультету денної та заочної форм навчання із начальником Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка  Леоненко Яною Вікторівною.