Previous Next

Зоологічний музей природничо-географічного факультету відновив екскурсійну роботу

Вперше, після майже року карантинних обмежень, Зоологічний музей Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка приймав відвідувачів.

За цей час колекції музею були значно поповнені та систематизовані, оновлено наповнення виставкових вітрин, модернізована технічна база. Музей відвідали вихованці шкільного гуртка «Юний еколог» села Северинівка Сумського району. Метою заходу було формування у учнів сучасного уявлення про природу та проблеми взаємовідносин людини з навколишнім середовищем, пропаганда охорони та раціонального використання природних ресурсів, розширення світогляду, екологічне виховання, а також профорієнтаційна робота.

У залі хребетних тварин пізнавальну екскурсію для школярів провів доцент кафедри біології людини та тварин, к.б.н. Мерзлікін Ігор Романович. У залі безхребетних тварин завідувач кафедри, к.б.н., доцент Говорун Олександр Володимирович не тільки розповів про безхребетних тварин, а й запросив школярів стати слухачами літньої біологічної школи, а в майбутньому - студентами природничо-геграфічного факультету. У живому куточку юні екологи з цікавістю спостерігали за тропічними тарганами.

Діти отримали незабутні враження від побачених експонатів та цікавого спілкування з науковцями  природничо-географічного факультету!

Захід був проведений з дотриманням карантинних вимог.


Надрукувати