Previous Next

Cемінар-тренінг по підготовці до Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Перегляди: 81

5 січня на кафедрі біології та методики навчання біології відбувся семінар-тренінг щодо підготовки учнів до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Семінар був проведений завідувачем кафедри біології та методики навчання біології, к.б.н. Литвиненко Юлією Іванівною, та доцентом кафедри, к.б.н. Торяник Валентиною Миколаївною.

На зустрічі були присутні учитель біології Сумської класичної гімназії Сумської міської ради Шестопал Валентина Іванівна та учні 8-10 класів даного навчального закладу.

Семінар тривав понад 3 години протягом яких Ю. І. Литвиненко пояснювала питання, що стосуються мікології та ботаніки, розгадала особливості будови, розмноження, поширення та класифікації грибів і рослин. В. М. Торяник було висвітлено найважливіші питання з генетики, молекулярної біології та біотехнології, надано методичні поради щодо розв’язання задач з генетики. Окрім того, частина семінару була присвячена профорієнтаційній роботі з майбутніми абітурієнтами, обговорювалися питання навчання у СумДПУ імені А.С. Макаренка, надавалася інформація про спеціальності кафедри та природничо-географічного факультету.

Надрукувати