Польові експедиційні дослідження долини р. Клевень

У листопаді 2015 року доцентом кафедри загальної та регіональної географії А.О. Корнусом, спільно з директором ДІКЗ у м. Путивлі С.В. Тупиком і випускником кафедри Г.М. Горбовцовим було проведено польові експедиційні дослідження на ключовій ділянці в околицях с. Будищі Глухівського району.

У ході експедиції проведено дослідження виходів кварцових пісковиків в урочищі Запішне, вивчено моренні відклади та особливості лесової товщі на цій території, досліджено рельєф і морфогенетичні процеси, особливості ґрунтово-рослинного покриву та ландшафтів у заплаві р. Клевень, проаналізовано основні характеристики стоку цієї річки. За результатами експедиції підготовлено наукову публікацію в "Путивльському краєзнавчому збірнику".