Конференція-конкурс

Конференція-конкурс "Молодь. Наука. Природа"

logo 7ec39З метою залучення юних дослідників природи до вирішення актуальних проблем сучасної науки та інтеграції середньої освіти та фундаментальної науки у 2020 році на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка започатковано наукову конференцію-конкурс «Молодь. Наука. Природа».

Мета проведення заходу – це співпраця молодих науковців у різних напрямках досліджень з біології, екології, географії, хімії, валеології та психології, координація спільної дослідницької діяльності, встановлення зв’язків між дослідниками, сприяння їх творчому росту і підвищенню їх наукового рівня.

Основні завдання конференції-конкурсу – створення умов для формування в учнівської молоді інтересу до пізнавальної, творчої, експериментально-дослідницької діяльності у галузі біології, екології, хімії, географії, валеології, психології; формування в учнівської молоді навичок публічного представлення та захисту своєї дослідницької роботи у науковому середовищі; кваліфікована оцінка рівня дослідницької діяльності юних науковців, визначення перспектив її подальшого розвитку; надання підтримки учнівській молоді у професійному самовизначенні.

Основні напрямки роботи конференції-конкурсу:

  • Біологічні дослідження.
  • Екологічні дослідження.
  • Географічні дослідження.
  • Хімічні дослідження.
  • Валеологія.
  • Психологія.

E-mail: [email protected]


Молодь. Наука. Природа – 2023

Реєстрація на участь у конкурсі доповідей за посиланням https://forms.gle/ugQ8F5UpnjCZdT6y5  до 10 квітня 2023 року.

Реєстрація на участь у відкритому природничому турнірі з біології, географії, хімії за посиланням https://forms.gle/TPoTxitL4Zrk67hy5 до 15 квітня 2023 року.

Молодь. Наука. Природа – 2022 (21 квітня 2022 р.)


Молодь. Наука. Природа 2021 (22 квітня 2021 р.)


Молодь. Наука. Природа – 2020 (29 квітня 2020 р.)

Регіональна наукова конференція-конкурс «Молодь. Наука. Природа» (29 квітня 2020 р.)
Матеріали конференції

Меню