Спортивне життя

Студенти природничо-географічного факультету активно залучаються і є активними учасниками (і організаторами) фізкультурно-масових і спортивних заходів та змагань, як факультетського, університетського і міського, так і всеукраїнського та міжнародного рівнів.

ПГФ завжди в перших рядах в ранковій руханці!

Протягом 2015-2021 років студентами ПГФ було зароблено 4 золоті, 10 срібних і 12 бронзових медалей у різних видах спорту. Серед традиційних змагань зазначимо чемпіонати із шахів, шахів, волейболу, баскетболу, бадмінтону, футзалу, плавання, легкої атлетики, настільного тенісу та ін.

Приємно зазначити, що останніми роками палітра видів спорту, за якими проходять змагання, значно розширилася. І тепер ми вболіваємо за збірні ПГФ з пейнтболу, більярду, боулінгу, дартсу, пауерліфтингу та ін. Зазначимо, що команда вболівальників від ПГФ не одноразово перемагала в конкурсі на кращу підтримку своєї команди.

Традиційним стало проведення Кубку декана з футзалу. У цих змаганнях, крім команд студентів і викладачів, обов’язково беруть участь команди випускників.

Крім спортивних змагань студенти ПГФ також беруть участь і регулярно посідають призові місця в таких фізкультурно-масових і розважальних заходах як «Фут‑квест», «Богатирські ігри», «Руханка», «Веселі старти», «Ігри амазонок» та ін.

Членами спортивного сектору також періодично виготовляються інформаційні плакати і пости в соцмережах на тему «ЗдорОво жити тепер модно» та «Активне дозвілля». В останньому віснику надається інформація щодо спортивних секцій в нашому університеті, які, до речі, можна підібрати на будь-який смак – від футболу до стрільби з луку.

До речі, кілька студентів, які вперше взяли до рук лук в секції стрільби з луку в нашому університеті стали майстрами спорту і чемпіонами міжнародних змагань. Так, з 1 по 6 жовтня 2015 року в місті Нова Каховка (Херсонська область) проходив Кубок України зі стрільби з лука. У ньому брали участь більше 100 кращих стрілків із усієї країни, до числа яких увійшла і студентка природничо-географічного факультету Ірина Хочина. Під час змагань Іра виконала норматив майстра спорту України.

На відкритих всеукраїнських змаганнях «Кубок Буковини» 20-23 травня 2016 р. у м. Чернівці жіноча команда, до складу якої входить 2 студентки ПГФ - Хочина Ірина та Шишкіна Інна, посіла ІІІ командне місце.

25 по 28 листопада 2016 року в м. Львові на Кубку України зі стрільби з лука Ірина Хочина виборола золото у командній першості, а особистому заліку стала 4-ю, а в червні 2017 р. на I етапі кубку України зі стрільби із лука (м. Чернівці) Ірина стала переможницею змагань в особистій першості.

У травні 2019 р. студентка 632 гр. Гапон Богдана у складі жіночої збірної виборола ІІ місце зі стрільби на українській універсіаді.

Меню