Мистецькі гуртки

На природничо-географічному факультеті діє кілька мистецьких гуртків, в яких студенти можуть реалізувати свій творчий потенціал.

Так, у 2015 році на ПГФ було створено танцювальний гурток «ChiLi», який продовжує функціонувати і сьогодні. Ініціаторами, організаторами і керівниками даного колективу були Лисенко Тетяна та Чайка Дар’я, згодом Анна Скрипка і Вікторія Забела.

У 2015 і 2016 році наші студенти були найактивнішими учасниками від СумДПУ імені А. С. Макаренка у проекті «Студденс».

Тривалий час на ПГФ існував вокально-інструментальний ансамбль «Пятая позитивная», який на сьогодні оновлює свій склад.

Продовжує свою діяльність і гурток декоративно-ужиткового мистецтва (керівник: Пташенчук О.О.). Раніше головним напрямом роботи цього гуртка було створення прикрашань для рекреації біля розкладу ПГФ. А зараз – виготовлення сувенірної продукції (святкової, факультетської, національно-патріотичної та ін.) для подальшої реалізації на благодійних ярмарках і поширення на профорієнтаційних заходах.

Наприклад, за ініціативи гуртківців виготовляються текстильні брелоки, гроші від реалізації яких спрямовуються на потреби пацієнтів дитячої онкогематології, а вироби з факультетською символікою поширюються під час профорієнтаційних заходів.

А 27 лютого 2018 року було проведено майстер-клас по виготовленню паперових крокусів із цукерною серединкою, які виступили в якості подарунків до Міжнародного жіночого дня викладачкам і співробітницям факультету й університету.

Вважаємо важливим збереження традицій факультету, тому вже 12-й рік триває тематичне прикрашання холу біля деканату відповідно до пори року та відповідних подій.

Меню