Новини факультету

Екологічний проєкт, виконаний під керівництвом завідувача кафедри біології та методики навчання біології, представлено у Німеччині

30 березня 2023 року на базі природного резервата Ahlhorner (Німеччина) у рамках німецько-польсько-української програми «Сільське господарство в перехідний період – порівняння фермерських господарств в Ольденбурзькій землі, Сумській області та в Нове-Място-Любавське (Охорона природи та сільське господарство)» було представлено Проєкт «Гетьманський національний природний парк – осередок збереження природних комплексів Лівобережного Лісостепу України».

Здобувачі освіти за спеціальностями 091 Біологія та 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) – учасники лекторію «Наукові зустрічі» / «Scientific meetings»

23 березня 2023 здобувачі освіти 654 групи (спеціальність 091 Біологія) та 632 групи (спеціальність 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)) доєдналися до лекторію «Наукові зустрічі»/«Scientific meetings» і прослухали відкриту лекцію кандидата геологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту геологічних наук НАН України Андрія Мартишина «Дилема Дарвіна і «кембрійський вибух». Чи можна це побачити?»

Відкрита лекція з дисципліни «Геоінформаційні системи і бази даних»

29 березня ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії Король О.М. було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Геоінформаційні системи і бази даних» з теми «Апаратне та програмне забезпечення.

Обговорення результатів онлайн-опитування здобувачів магістерського рівня вищої освіти щодо якості викладання на кафедрі біології людини, хімії та МНХ

28 березня 2023 року на кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії відбулося планове засідання кафедри.

Участь завідувача кафедри загальної та регіональної географії у закордонному науковому стажуванні

З 29.12.2022 р. по 28 березня 2023 року тривало наукове стажування завідувача кафедри загальної та регіональної географії Олесі Корнус, разом з колегами з інших закладів освіти України (Вікторія Пацюк, Криворізький державний педагогічний університет, Наталя Венгерська, Запорізький національний університет, Валентина Холодок, Харківська державна академія культури), яке проходило на базі Центру ландшафту та культури Гуманітарного факультету Талліннського університету (Естонія).

Участь стейкхолдерів в обговоренні результатів оцінювання якості підготовки здобувачів освіти за ОПП Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини)

28 березня 2023 року під час засідання кафедри біології та методики навчання біології відбулося обговорення результати моніторингу оцінювання стейкхолдерами якості підготовки за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Біологія, природознавство та здоров’я людини).

Підсумкова конференція з виробничої практики студентів спеціальності 106 Географія

27 березня 2023 р. відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів ОР Бакалавр, спеціальності 106 Географія. На конференції були присутні керівник практики – О.М. Пономарьов, зав. кафедри загальної та регіональної географії – О.Г. Корнус, методист з географії – А.О. Корнус, зав. відділом практик – І.В. Ємець і здобувачі освіти.

Екскурсія до геологічного музею

23 березня до геологічного музею СумДПУ імені А. С. Макаренка завітали учні 7-Б класу КУ ЗОШ І-ІІІ ступенів №15.

Ресурсний центр розвитку природничої освіти продовжує серію вебінарів з авторами програм та підручників для НУШ

20 березня 2023 року серію вебінарів із авторами модельних програм та підручників для НУШ природничої освітньої галузі продовжила зустріч із Олексієм Владиславовичем Григорович, к.хім.н., методистом Харківської академії неперервної освіти, автором підручників з хімії та інтегрованого курсу «Довкілля».

Меню