Фінальний день літньої біологічної школи «Вакалівщина» 2024!

28 червня відбувся завершальний день ювілейної 10-ї літньої біологічної школи «Вакалівщина». У день підведення підсумків учасники біошколи продовжили дослідження, розпочаті у попередні дні.

3-4 дні ювілейної літньої біологічної школи «Вакаліщина»­ 2024

26-27 червня на кафедрі біології та МНБ відбулися 3-4 дні традиційної літньої біологічної школи "Вакалівщина".

У СумДПУ нагородили переможців ІІ обласного конкурсу «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка» - 2024

27 червня 2024 року у Макаренківській родині СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу-гри «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка», який організував і провів природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Інноваційний проєкт територіального партнерства між СумДПУ імені А.С. Макаренка та ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

У рамках плідної співпраці та підписаного Меморандуму про співробітництво - https://sspu.edu.ua, декан та науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка 2 липня 2024 р. здійснили візит до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», який розташований у с. Хоружівка Роменського району Сумської області.

Літня біологічна школа «Вакалівщина» 2024 триває. День другий

25 червня 2024 року базі ННЦ "Ботанічний сад СумДПУ імені А. С. Макаренка" відбувся другий день 10-ї ювілейної біологічної школи "Вакалівщина".

Захист кваліфікаційних робіт здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 Біологія

18 червня 2024 року на кафедрі біології та методики навчання біології відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 091 Біологія.

Підсумкове засідання вченої ради природничо-географічного факультету

27 червня 2024 року відбулося планове, підсумкове, у 2023-2024 навчальному році, засідання вченої ради природничо-географічного факультету.

Допомога Захисникам та Захисницям

Організація допомоги військовим грає надзвичайно важливу роль у підтримці тих, хто віддає своє життя на захист країни.

На ПГФ завершилася підсумкова атестація бакалаврів денної і заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Протягом травня – червня 2024 року на природничо-географічному факультеті тривали засідання екзаменаційних комісій для проведення підсумкової атестації випускників денної та заочної форм навчання ОР «Бакалавр».