12 листопада 2024 року здобувачі освіти спеціальностей "Середня освіта (біологія та здоров’я людини)" та "Біологія та біохімія" ОР Бакалавр, які вивчають дисципліни «Основи фітотерапії» та «Лікарські рослини з основами фітотерапії», мали унікальну можливість глибше познайомитися із сучасними можливостями і тенденціями практичного використання лікарських грибів.
13 листопада 2024 року для здобувачів освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія), в рамках вивчення навчальної дисципліни «Ландшафтознавство» (викладач А.О. Корнус), відбулася гостьова лекція на тему «Класифікація і характеристика антропогенних ландшафтів», яку прочитав доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва Юрій Кисельов.
9 листопада 2024 року розпочався навчальний візит здобувачки освіти ОПП Середня освіта (Географія. Англійська мова) А.В. Паук до Білостоску (Польща) в рамках міжнародної програми навчальних візитів STP. Впродовж кількох наступних днів наша студентка взяла учать у воркшопа «Емоції, інтеграція, утворення команди» і «Управління соцмережами – важливий елемент діяльності, зустрілася з учасником руху «Солідарність», істориком, професором Білостоцького університету А. Латишонком та професоркою права М. Венцлік.
11 листопада 2024 р. студенти та викладачі мали можливість прослухати відкриту лекцію «Вплив паразитів на поведінку та морфо-фізіологію господарів» доцента кафедри біології та методики навчання біології Олександра Володимировича Говоруна.
7 листопада 2024 року студенти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти разом із викладачами кафедри хімії та методики навчання хімії долучилися до заходу, організованого Бібліотекою Українського католицького університету.
8 листопада 2024 року на природничо-географічному факультеті Сумського державного державному педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася V Всеукраїнська наукова конференція «Освітні та наукові виміри природничих наук». У роботі конференції взяли участь понад 70 учасників з багатьох регіонів України. Тематика конференції, представлена у 44 доповідях, охопила широке коло питань щодо таких наукових напрямів як: вивчення та збереження біорізноманіття, екологічна безпека та охорона навколишнього середовища, якість довкілля та здоров'я населення, сучасні питання суспільної географії, фізична географія та природокористування, сучасна хімія та хімічний експеримент, сучасні питання методик навчання природничих дисциплін.
За результатами роботи укладено електронний збірник матеріалів конференції. Організаційний комітет оголошує щиру подяку всім учасникам наукового заходу!
В рамках формування культури академічної доброчесності, науково-педагогічні працівники й здобувачі освіти природничо-географічного факультету долучилися до онлайн-лекції «Як написати науковий текст без замороки та плагіату», яку проводила викладачка кафедри філології Гуманітарного факультету УКУ Наталія Багнюк. У ході лекції й подальшого обговорення було розглянуто наступні питання: чи можна легко й безболісно написати науковий текст; як посилити й увиразнити власний голос в академічному діалозі, не порушивши правил доброчесності; як організувати процес написання наукового тексту і влучно конвертувати ідеї у слова, а слова в текст; як зробити цей текст кращим?
5 листопада 2024 року Міністерством освіти і науки України було проведено вебінар для українських експертів МОН у сфері наукової та науково-технічної діяльності.
Кандидат біологічних наук доцент кафедри біології та методики навчання біології І. Р. Мерзлікін 6 листопада прийняв онлайн-участь у роботі Шостої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Євроінтеграція екологічної політики України».