Заходи

Щороку студенти і викладачі ПГФ беруть активну участь у загальноуніверситетських заходах, в організації та проведенні власних факультетських заходів.

Щороку на факультеті відзначаються традиційні свята: Посвята у першокурсники, День працівників освіти України, День студента, День Св. Миколая, Свято Нового року та інші. Студенти факультету є постійними учасниками і співорганізаторами таких загальноуніверситетських заходів: конкурс «Алло, ми шукаємо таланти», концерти до Дня працівника освіти, Дня студента, новорічних свят, Дня Св. Валентина та інші.

Щороку наприкінці осені – початку зими визначається День ПГФ, а, починаючи з 2016 року, – навіть тиждень ПГФ. Із 2016 року було започатковано святкування дня куратора на ПГФ. У грудні 2020 року 90-річчя ПГФ святкувалося низкою заходів в дистанційному режимі.

Починаючи з 2015 року на ПГФ посвята в першокурсники проводиться в 2 етапи – 31 серпня в рамках загальноуніверситетського заходу і вдруге на біостаціонарі «Вакалівщина» (як правило, у другій половині вересня). Під час посвяти першокурсників у студенти ПГФ на біостаціонарі «Вакалівщина» проводяться team-тренінги, спортивні та кулінарні змагання. П’ятирічний досвід засвідчив позитивний вплив таких заходів на формування студентського колективу та створення ефективної співпраці між викладачами і студентами.

Щороку відбувається привітання викладачок і співробітниць, студенток факультету і університету із Міжнародним днем жінок.

Щороку навесні відбуваєся традиційний конкурс краси і молодості «Міс (та Містер) природність».

Традиційно студенти ПГФ до кожного свята та відповідно до пори року прикрашають рекреації біля розкладу і розмальовують вікна. Крім того, до всіх свят студенти факультету випускають тематичні стіннівки, інтерактивні стенди або декорації, а також відповідні пости в соцмережах.

Куратори опікуються як навчальними, науковими, мистецькими досягненнями студентів, так і моральними якостями та формуванням колективів студентських груп. Кураторами ведеться активна позанавчальна діяльність. За допомогою і сприянням деканату куратори разом зі студентами є постійними відвідувачами музеїв, театрів, кінотеатрів і виставок, організовуються і проводяться екскурсії містом Суми, туристичні походи та сумісний відпочинок на лоні природи.

У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка на Природничо-географічному факультеті відбувся випуск 31 дипломованих фахівців (21 магістра денної форми навчання та 10 – здобувачів освіти заочної форми навчання) за спеціальностями: «014 Середня освіта (Хімія)», «014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «091 Біологія», «014 Середня освіта (Географія)», «106 Географія». Три випускники отримали диплом з відзнакою (2 магістри денної форми, 1 магістр заочної форми). 

Урочисте зібрання відкрила та привітала здобувачів другого рівня вищої освіти з успішним завершенням навчання декан ПГФ Людмила Петрівна Міронець. У цей день в святковій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, почесні гості – заступник голови Сумської Обласної державної адміністрації, депутат ОДА, керівництво вузу та голови державних екзаменаційних комісій.

З теплими словами привітання до молодого покоління звернувся ректор СумДПУ імені А.С.Макаренка, професор Юрій Олегович Лянной та разом з деканом факультету Людмилою Петрівною Міронець вручив кращим з кращих випускникам-магістрам дипломи з відзнакою та пам’ятний подарунок - книгу «Макаренківська alma mater».

Детальніше

Меню