Відкрита он-лайн лекція "Як і що там, на Марсі"

17 листопада 2021 р. cтуденти пеціальностей 014 Середня освіта (Географія) і 106 Географія долучилися до відкритої он-лайн лекції "Як і що там, на Марсі", яку провів д.ф.-м.н., проф., головний науковий співробітник відділу фізики субзоряних та планетних систем Головної астрономічної обсерваторії НАН України А.П. Відьмаченко.

У ході лекцій студенти дізналися про особливості геологічної будови та геологічну історію Марса, ознайомилися зі складом атмосфери і гідросфери на цій планеті. Велику увагу було присвячено динамічним процесам, що відбуваються на поверхні Марса, історії його досліджень та можливій місії людини на цю планету. У ході лекцій студенти дізналися про особливості геологічної будови та геологічну історію Марса, ознайомилися зі складом атмосфери і гідросфери на цій планеті. Велику увагу було присвячено динамічним процесам, що відбуваються на поверхні Марса, історії його досліджень та можливій місії людини на цю планету.