Онлайн тренінг «Використання кількісних методів дослідження в географії»

20 листопада 2021 року, в рамках роботи Ресурсного центру розвитку природничої освіти, старший викладач кафедри загальної та регіональної географії О.М. Король провела онлайн тренінг для учнів – слухачів відділення наук про Землю Малої АН України «Використання кількісних методів дослідження в географії».

О.М. Король навчила учнів використовувати прийоми кількісного методу з метою розрахунків статистичних показників (засобами Excel); ознайомились із використанням кореляційного методу в географічних дослідженнях з використанням онлайн калькуляторів, дізналися про сучасні можливості географічного моделювання і прогнозування, показала можливості використання ГІС-технології в географічних дослідженнях засобами АrcGIS.