Перемога у фінальному етапі конкурсу наукових та навчально-методичних робіт викладачів

Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів «Загальна хімія», авторства кандидата хімічних наук, доцента кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Г.Я. Касьяненка, у фінальному етапі Конкурсу наукових та навчально-методичних робіт викладачів університету посів 2-е місце в номінації навчальних посібників для закладів вищої освіти.

IMG 20220615 134512 392eaУ посібнику викладені основні поняття та закони хімії, хімічної кінетики та термодинаміки хімічних процесів; розглянуті властивості молекулярних розчинів та розчинів електролітів; основи окисно-відновних взаємодій; будову атомів та молекул. Подані приклади розв’язку типових задач. Наведені варіанти контрольних завдань для самостійного виконання студентами. Посібник містить додатки з довідниковою інформацією, що необхідна для виконання завдань. Для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (хімія) та 102 Хімія.