Польові дослідження в межах Путивльського туристичного кластера

15-16 жовтня 2022 р. доцент кафедри загальної та регіональної географії долучився проведення польових досліджень М. Рейманна (Талліннський університет) в межах Путивльського туристичного кластера, що проводилися і рамках реалізації проєкту Erasmus «Кластери в сільському зеленому туризмі». У їх реалізації взяли активну участь працівники співорганізатора конференції − Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі (директор Сергій Тупик). Були проведені численні інтерв’ю з мешканцями туристичного кластера: працівниками сфери послуг, правоохоронцями, музейними працівниками, військовими. Було досліджено особливості функціонування туристичної галузі в умовах війни, визначено перспективні напрями для післявоєнного відновлення туризму.