Новини факультету

Волонтерска діяльність ПГФ

13 січня 2023 року волонтерский сектор природничо-географічного факультету разом із заступником декана з виховної роботи Юлією Вакал відвідали діточок Сумської онкогематології.

Заняття геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі геологічного музею СумДПУ імені А.С. Макаренка

19 січня у геологічному музеї музею СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулося заняття геолого-краєзнавчого гуртка обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник Мироненко А.О.).

Засідання вченої ради природничо-географічного факультету у новому 2023 році

19 січня 2023 року відбулося засідання вченої ради природничо-географічного факультету у змішаному форматі.

Традиція добрих справ на ПГФ

У рамках святкування 92-річчя ПГФ та до Дня Святого Миколая була оголошена «Новорічна благодійна акція на природничо-географічному», яка передбачала збір коштів для діточок Сумської онкогематології.

Зустріч гарантів освітньо-професійних програм із випускниками

4 січня 2023 року гарант освітньо-професійної програми "Географія" другого рівня вищої освіти канд. геогр. наук, доцент, завідувач кафедри загальної та регіональної географії Корнус О.Г та гарант освітньо-професійної програми "Географія" першого рівня вищої освіти канд. геогр. наук, доцент Данильченко О.С.  зустрілися із випускниками природничо-географічного факультету за спеціальністю 106 Географія Карабутом В.О. – методистом, викладачем державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» та Гоженко Л.П. - викладачем державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище».

Підсумки ChemBio КВІЗУ-2022

На кафедрі біології людини, хімії та методики навчання хімії СумДПУ імені А.С.Макаренка підбито підсумки традиційного Всеукраїнського хіміко-біологічного квізу для учнів 7-11 класів.У вікторині змагались 115 учасників з Сумської, Вінницької, Донецької, Київської, Полтавської, Харківської, Чернівецької областей. Для того, щоб отримати приз, необхідно було, крім глибоких знань з хімії та біології, виявити загальну ерудованість і допитливість. 

Вітаємо переможців!

Сертифікат переможця першого ступеня:

Бережна Поліна (7 клас) і Іванов Ігор (10 клас).

Сертифікат переможця другого ступеня:

Шевченко Сергій (7 клас).

Сертифікат переможця третього ступеня:

Бондаренко Єва (7 клас), Буцик Катерина (11 клас) і Шестаков Вадим (8 клас).

Запрошуємо до участі в наступних конкурсах. Бажаємо нових перемог і звершень у прийдешньому 2023 році!

Підсумкова атестація студентів ОР «Магістр» за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) денної та заочної форм навчання

21 грудня 2022 року відбулося засідання екзаменаційної комісії з проведення атестації здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою Середня освіта (Хімія) денної та заочної форм навчання.

Вітаємо переможця фото-відео конкурсу «Я студент ПГФ»

До 92-річниці від дня заснування природничо-географічного факультету було оголошено фото-відео конкурс «Я студент ПГФ».

Нагородження до святкування 92-річниці ПГФ

15 грудня 2022 року на Вченій раді факультету відбулось нагородження студентів та співробітників природничо-географічного факультету, присвячене святкуванню 92-річниці від дня заснування ПГФ.

Меню