Міністерство освіти і науки України завершило формування об’єднаної бази експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи у сфері науки та інновацій.
У другій половині липня 2024 року співробітники кафедри біології та методики навчання біології доцент, д.б.н., ст. досл. О.М. Ковальчук та лаборант кафедри А.В. Дубіковська взяли участь у палеонтологічних дослідженнях середньоміоценових відкладів Передкарпатського басейну, що залягають на території та в околицях м. Городок Хмельницької області.
З 14 по 20 липня 2024 року завідувач кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Бабенко О.М. взяла участь у літній школі "Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)" в Університеті Адама Міцкевича в Познані, Польща.
19 липня науково-педагогічні працівники СумДПУ, а саме зав. кафедри біології та МНБ к.б.н. Ю.І. Литвиненко, доценти цієї кафедри к.б.н. О.В. Говорун і д.б.н. О.М. Ковальчук, доцент кафедри психології к.психол.н. Д.Б. Усик, а також лаборант кафедри біології та МНБ, член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДПУ А.В. Дубіковська, відвідали краєзнавчий музей "G-Museum", що розташований у м. Городок Хмельницької області і є однією із родзинок міста.
18-19 липня у рамках робочої поїздки члени кафедри біології та МНБ зав. кафедри к.б.н. Юлія Іванівна Литвиненко, доценти кафедри к.б.н. Олександр Володимирович Говорун і д.б.н. Олександр Миколайович Ковальчук та лаборант кафедри, член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДПУ Анастасія Володимирівна Дубіковська відвідали Городоцьку територіальну громаду.
Кандидат біологічних наук доцент кафедри біології та методики навчання біології І. Р. Мерзлікін 9 липня разом із колективом природного заповідника «Михайлівська цілина» відвідав оленячу ферму, яка розташована між селами Бочечки і Козацьке Конотопського району.
Кандидат біологічних наук доцент кафедри біології та методики навчання біології І. Р. Мерзлікін 11 липня взяв участь у плановому засіданні Науково-технічної ради природного заповідника «Михайлівська цілина» у 2024 році.
Добіг кінця тижневий міжнародний буткемп «Наука та інновації заради відродження України», що об'єднав студентів з різних куточків України з метою відродження країни.
З 7 по 13 липня 2024 р. тривала участь зав. кафедри, к.г.н., доц. Олесі КОРНУС у Міжнародній літній школі «Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)», що проходила в Університеті імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) у рамках проєкту «BNI-UE-2023-23: Співпраця Університету Адама Міцкевича з університетами України в рамках альянсу Європейських університетів».