Гостьова лекція з навчальної дисципліни «Гідроекологічний моніторинг»

27 березня 2024 кандидат географічних наук, провідний гідролог відділу ведення водного кадастру і моніторингу вод Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Шіпка Маріанна Зіновіївна провела онлайн-лекцію на тему «Моніторинг поверхневих вод за принципами Водної рамкової директиви: практичні аспекти» для студентів 753 та 751 груп спеціальностей 106 Географія та 014 Середня освіта (Географія).

Студентка спеціальності 014 Середня освіта отримала стипендію від Проєкту DAAD

Cтудентка 642 групи Ірина Степанець протягом І семестру 2023-2024 н.р. пройшла 3 місячний інтегрований онлайн курс "Науки про життя".

Викладачі та здобувачі освіти ПГФ долучилися до заходу до Всесвітнього дня охорони водних ресурсів

22 березня у Всесвітній день охорони водних ресурсів, що відзначається згідно рішення Генеральної асамблеї ООН з 1993 р., викладач кафедри біології та методики навчання біології, канд. біол. наук, доцент Валентина Торяник, викладач кафедри загальної та регіональної географії, канд. геогр. наук, доцент Олена Данильченко, здобувач освіти 633 гр. Єгор Аврошко та здобувач освіти 651 гр. Станіслав Мацак взяли участь у тематичному заході Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області.

«Інтенсив практичних занять з біології» для учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

З метою підготовки учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з біології 14 та 20 березня 2024 року на базі кафедри біології та методики навчання біології було проведено «Інтенсив практичних занять з біології».

Засідання круглого столу «Всесвітній день води-2024 – Вода для миру!»

21 березня доцентом кафедри загальної та регіональної географії канд. геогр. наук, доц. Данильченко О.С. проведено круглий стіл присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів для студентів спеціальностей 106 Географія та 014 Середня освіта (Географія) 711, 751 та 753 груп.

Фаховий інсайд-тур

13 березня 2024 року кафедрою біології людини, хімії та методики навчання хімії у рамках вивчення дисциплін "Хімія екотоксикантів" та "Екологічний моніторинг довкілля" було організовано фаховий інсайд-тур до державного підприємства «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для здобувачів першого та другого освітніх рівнів, що здобувають освіту за освітніми програмами Середня освіта (Хімія.Інформатика / Хімія. Біологія та здоров'я людини / Біологія та здоров'я людини. Хімія), Біохімія та біотехнологія.

Вдосконалення компетентностей сучасного викладача

Викладачі кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії – доц. Бабенко О.М.. доц. Харченко Ю.В. і старший викладач Вакал Ю.С. стали учасницями освітніх заходів і курсів, присвячених розвитку компетентностей, необхідних у роботі сучасного викладача закладу вищої освіти.

Участь викладачки кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії  у воркшопі BUP Teachers’ Course

Викладачка кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії к.х.н. Харченко Ю.В. взяла участь у ІІ воркшопі, який проводився в рамках міжнародного стажування BUP Teachers’ Course “Education for Sustainable Development (ESD) in Higher Education” і був організований Åbo Akademi / BUP Finland за підтримки RESCUU цього разу на базі SGH у м. Варшава (Польща).

Гостьова лекція В. Вертеля «Геологічна будова та історія геологічного розвитку Сумської області» для здобувачів освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

20 березня 2024 р. в рамках вивчення навчальної дисципліни «Географія Сумської області» була проведена гостьова лекція на тему «Геологічна будова та історія геологічного розвитку Сумської області», яку причитав завідувач методичного відділу Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської міської ради, член Українського палеонтологічного товариства Владислав ВЕРТЕЛЬ.