Гостьова лекція з дисципліни «Палеогеографія» (старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею НАНУ, доктор біол. наук О. М. Ковальчук) для студентів 742 групи

2 лютого 2021 р., користуючись можливостями дистанційного навчання, для студентів 742 групи (спеціальності 106 Географія) була проведена відкрита лекція з дисципліни «Палеогеографія», яку прочитав доктор біологічних наук, старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею НАНУ О.М. Ковальчук.

Олександр Миколайович надзвичайно цікаво розповів про методи палеогеографічних реконструкцій, значення палеогеографії для розуміння теперішніх географічних процесів і явищ, актуальні напрями сучасних палеогеографічних досліджень, як в Україні, так і за кордоном, зокрема у Вроцлавському університету (Польща), де він також працює. Завдяки дистанційним технологіям до відкритої лекції могли долучитися й інші студенти названої спеціальності, які а цей час були вільні від занять.