Онлайн лекція з економічної і соціальної географії України (доц. кафедри і регіонознавства соціально-економічної географії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ю. І. Кандиба)

10 лютого 2021 року у рамках онлайн мобільності викладачів на кафедрі загальної та регіональної географії, лекцію з економічної і соціальної географії України на тему «Тваринництво України» провів кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Юрій Іванович Кандиба.

У ході лекції студенти дізналися про територіальну та галузеву структуру тваринництва в України, його головні і допоміжні галузі, географію поширення окремих підгалузей тваринництва за окремими регіонам України.