Залучення професіоналів-практиків до освітнього процесу на кафедрі загальної та регіональної географії

Продовжуючи серію відкритих онлайн лекцій на кафедрі загальної та регіональної географії, 11 лютого 2021 року провести заняття була запрошена колишня випускниця, а нині - науковий співробітник Сумського обласного краєзнавчого музею Тетяна Миколаївна Мелетенко.

Тематика її лекції торкалася дисциплін краєзнавчо-туристичного спрямування: туристичне краєзнавство, рекреаційна географія, екскурсознавство з основами музеєзнавства. Тетяна Миколаївна ознайомила студентів з типами музеїв, що діють в Україні та Сумській області. Також у своїй розповіді вона розповіла про особливості створення та історію Сумського краєзнавчого музею. Під час лекції слухачі дізналися про цінні експонати та фонди музею, особливості створення експозицій та методику проведення музейних екскурсій. Цікавою була інформація про громадські музеї і філії краєзнавчого музею в області та їх особливості, про наукову роботу співробітників у фондах музею, підготовку наукових публікацій за результатами вивчення музейних матеріалів.