Онлайн-практикум по розв'язанню задач з молекулярної біології для учителів біології Сумської ТГ

11 лютого 2021 року у рамках співпраці з  центром професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради доцентом кафедри загальної біології та екології СумДПУ імені А.С. Макаренка, кандидатом біологічних наук Торяник Валентиною Миколаївною проведений природничий онлайн-практикум по розв’язанню задач з молекулярної біології для учителів біології Сумської ТГ (м. Суми, с. Велика Чернеччина, с. Стецьківка).

Мета практикуму – підвищення професійної компетентності учителів біології з використання різних типів задач у процесі формування у школярів знань молекулярних механізмів життєдіяльності клітини, механізмів зберігання, передачі та реалізації генетичної інформації, та з методики розв’язання задач.