Наукові дослідження в природному заповіднику «Михайлівська цілина»

Кандидат біологічних наук доценти кафедри біології на методики навчання біології І. Р. Мерзлікін 22-24 вересня здійснив експедиційний виїзд до природного заповідника «Михайлівська цілина».

Були обстежені «Бобровий став» і став у с. Степове та проведені гідробіологічні дослідження деяких груп безхребетних тварин, які в них мешкають: губок і моховаток.

Зібраний матеріал буде передано до Інституту зоології НАН України з метою визначення видової приналежності. Гідробіологічні дослідження водойм заповідника ще не проводилися (за виключенням роботи З. І. Вєтрової у 1991 р. на водоймах «історичної» частини заповідника, які вже давно висохли). Також були проведені спостереження за міграцією птахів та відмічалася годівля нічних метеликів – берізкових бражників на квітах садиби заповідника.