Захід до тижня "Академічної доброчесності"

Викладачі та студенти кафедри хімії та методики навчання хімії приєдналися до проведення «Тижня академічної доброчесності».

10 вересня доценти Бабенко О.М. і Харченко Ю.В. разом із студентами спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) провели семінар-диспут «Академічна доброчесність починається з тебе». Після обговорення «Положення про систему забезпечення академічної доброчесності у освітньо-науковій діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка» була організована захоплива онлайн-вікторина, результати якої засвідчили високий рівень обізнаності студентів із проблематикою академічної доброчесності. Особливо жваве обговорення викликали питання запізнень на заняття, використання студентами сторонньої допомоги на контрольних роботах, грамотного оформлення запозичень у науковому тексті. Приємним, і, водночас, очікуваним виявилося те, що наші студенти повністю розділяють та погоджуються із необхідністю дотримуватися положень та принципів академічної доброчесності!