Ознайомлення з підручниками для 7 класу НУШ. Природнича освітня галузь

Підготовка вчителя до реалізації концепції «Нова українська школа» є пріоритетним напрямком роботи природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка. У період повоєнного відновлення наш регіон буде потребувати, як ніколи раніше, велику кількість сучасних, креативних, мобільних та вмотивованих учителів. Підготовкою таких і займається наш факультет.

10 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти ОР Бакалавр та ОР Магістр усіх педагогічних спеціальностей факультету долучилися до вебінару на тему: «Ознайомлення з підручниками для 7 класу НУШ. Природнича освітня галузь». Доповідачка: Тетяна Засєкіна – заступниця директора Інституту педагогіки НАПН України.

Під час зустрічі ми ознайомилися із структурою нових підручників для 7 класів та їх особливостями.

Щиро дякуємо організаторам цього вебінару за зустріч. Працюємо далі на освітньому фронті!