Природничо-географічний факультет розширює наукову та освітню співпрацю

В рамках міжуніверситетського наукового та освітнього співробітництва 7.11.2023 р. було отримано підписану угоду про співпрацю з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.

Угода передбачає обмін професорсько-викладацьким складом та науковими співробітниками з метою стажування, читання лекцій, участі у наукових конференціях та семінарах, академічних зустрічах; організацію спільних конференцій та семінарів з узгодженої тематики, обмін науковою літературою, що дасть можливість співробітникам університетів публікувати як свої наукові статті, так і результати спільної науково-дослідної діяльності у журналах та наукових виданнях обох університетів; спільну участь у програмах академічних обмінів, виконання спільної дослідницької роботи у рамках міжнародних грантів. Особливо цінним є співробітництво в організації гостьових занять,, дослідницької роботи, проходження практик.