Гостьова лекція про застосування рідинної хроматографії для розділення сумішей

16 листопада 2023 р. здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хімія) у межах викладання дисциплін «Аналітична хімія довкілля» (другий (магістерський) рівень освіти) та “Хімічна технологія” (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) доєдналися онлайн до гостьової лекції “Як допомогти Попелюшці? Рідинна хроматографія для розділення сумішей”.

Заняття провела к.б.н., старший науковий співробітник Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України Катерина Володимирівна Листван.

Лектор ознайомила присутніх з хроматографічними методами аналізу та їх перевагами, наочно на конкретних прикладах проаналізувала рідинну хроматографію як метод розділення і визначення широкого кола органічних і неорганічних речовин на нерухомих фазах (зазвичай твердих сорбентах) найрізноманітнішої природи. А також із застосуванням рідинної хроматографії у хімії, біології, медицині, фармацевтиці,  криміналістиці, історичних дослідженнях, сільському господарстві.