Гостьова лекція з навчальної дисципліни «Фізичної географії материків та океанів»

23 листопада 2023 року провідний фахівець у галузі фізичної географії, автор навчальних посібників «Фізична географія материків та океанів», кандидат географічних наук, доцент, доцент кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені М. Гоголя Ольга Віталіївна Барановська провела онлайн-лекцію на тему «Загальні фізико-географічні закономірності Землі» для студентів 741+731 стн, 743 та 731+721 стн груп спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія.

Лекторка розглянула такі важливі закономірності, як взаємозв’язок тектонічної будови і форм рельєфу, поширення корисних копалин та їх відповідність формам рельєфу і тектонічним структурам, а також охарактеризувала загальні кліматичні закономірності Землі. Ольга Віталіївна провела лекцію із елементами інтерактивну, у вигляді цікавої бесіди зі студентами, під час якої поставила низку проблемних запитань.

Дякуюємо! Ользі Віталіївні за цікаву та пізнавальну лекцію!