Майстер-клас для школярів від кафедри біології та МНБ

Доцент кафедри біології та МНБ Говорун О.В. провів заняття майстер-класу з елементами тренінгу для учнів закладів освіти міста Суми та Сумського району на тему «Створення і збереження ентомологічних та інших біологічних колекцій».

Майстер-клас пройшов на базі Сумського територіального відділення МАН.

Познайомились з різноманітними техніками збору та збереження біологічних зразків, правилами роботи з визначниками, різноманіттям інтернет-платформ що допомагають біологам, роботою зоологічного музею СумДПУ імені А.С. Макаренка., біологічної школи «Вакалівщина» та ін. Також на занятті учні познайомились з декількома типами ентомологічних колекцій, та потренувались працювати з визначником.

Заняття не зупинила повітряна тривога, дякуємо організаторам за забезпечення технічного супроводу роботи в укритті.