Підсумки Новорічної благодійної акції на природничо-географічному факультеті

У рамках святкування 93-річниці ПГФ була оголошена «Новорічна благодійна акція на природничо-географічному»:

1. «Новорічний аукціон», який тривав з 11 по 24 грудня 2023 року в телеграм-каналі.
  2. Збір благодійних коштів - тривав до 10 січня 2024 року. За результатами проведеної «Новорічної благодійної акції на ПГФ» було зібрано 17698 грн. (Новорічний аукціон (9500 грн.) + благодійні кошти (8198 грн.)). Усі кошти були спрямовані на підтримку дітей Сумської онкогематології. Фото-звіт опублікуємо безпосередньо після візиту у відділення Сумської онкогематології. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у новорічній благодійній акції від ПГФ! Особлива подяка усім, хто надавав лоти для проведення аукціону, а саме:

З вірою у Перемогу