Вітаємо студентів ПГФ з перемогою у фіналі Університетського конкурсу «Молода наука СумДПУ імені А.С. Макаренка» в номінації "Природничі науки"!

Вітаємо студентів природничо-географічного факультету, які перемогли у фіналі Університетського конкурсу студентських наукових робіт «Молода наука СумДПУ імені А.С. Макаренка»!

за напрямом «Природничі науки»:

Хованський В.Ю. (732 група) «Частота, динаміка та інтенсивність тропічних ночей на території Білопільської територіальної громади Сумської області» (наук. кер. – к.г.н., доц. А.О. Корнус) – 1-е місце,

Васюк І.О. (643 група) «Фенотипічний поліморфізм первинних донорів крові Сумського обласного центру служби крові за антигенами АВ0, Rh, Kell.» (наук. кер. – к.б.н., доц. В.М. Торяник) – 2-е місце,

Мацак С.В. (651 група) – «Гідрохімічний аналіз води з природних джерел м. Суми та с. Степанівка» (наук. керівник PhD Вакал Ю.С.) – 2-е місце

Нужненко А.В. (633 група) «Алелопатична активність грунтів ННЦ “Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка”» (наук. кер. – к.б.н., доц. М.П. Москаленко) – 3-є місце.

Також висловлюємо подяку здобувачам освіти, які підготували конкурсні роботи й стали переможцями першого туру конкурсу.

Степанець І.М. Сумчасті гриби с. Миколаївка та його околиць (наук. кер. – к.б.н., доц. Ю.І. Литвиненко).

Шапошник В.В. Територіальна структура смертності населення України від онкологічних хвороб (наук. кер. – к.г.н., доц. А.О. Корнус).

Панченко О.В. Туристичні ресурси та потенціал Миргородського району Полтавської області (наук. кер. – к.г.н., доц. О.Г. Корнус).

Шило Є.І. Воєнні конфлікти в Європі: історико-географічний аналіз (наук. кер. – к.г.н., доц. О.Г. Корнус)

Ткаченко Є. А. Будова та прогноз біологічної активності імідазолідинових похідних циклопентанонів та ацетофенонів (наук. кер. – к.х.н. Ю.В. Харченко).