ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» поповнив колекцію рослин закритого грунту в тепличному комплексі

З метою збільшення та поповнення колекції кімнатних рослин для тепличного комплексу ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка», співробітники відвідали зимовий сад, який функціонує при ТОВ «Український Північно-Східний Інститут Прикладної та Клінічної Медицини».

Директор ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» Соломонов Євгеній Борисович та фахівець I-ї категорії Левченко Наталія Миколаївна під час зустрічі із садівником вищезазначеного зимового саду Бабко Тетяною Володимирівною, обговорили основні напрямки співпраці та обмінялись досвідом вирощування рослин закритого ґрунту. Співробітники навчально-наукового центру люб’язно отримали саджанці та цілі рослини для тепличного комплексу ННЦ.

До колекції тепличного комплексу додались такі рослини:

• Пеларгонія ампельна (Pelargonium peltatum);
  • Традесканція Блашінг Брайд (Tradescantia Andersoniana Blushing Bride);
  • Сеткреазея пурпурова (Setcreasea purpurea);
  • Традесканція білоквіткова (Tradescantia albiflora Albovittata);
  • Традесканція гібазис повзуча (Tradescantia gibasis);
  • Традесканція Зебріна (Tradescantia Zebrina);
  • Хойя м'ясиста (Hoya carnosa);
  • Альтернантера Рейнека (Alternanthera reineckii);
  • Пеперомія туполиста (Peperomia obtusifolia);
  • Сингоніум вузьколистий (Dictamnus angustifolius);
  • Циссус ромболистий (Cissus rhombifolia);
  • Монаденіум Гюнтера (Monadenium Guentheri);
  • Філодендрон Малайя Голд (Philodendron Malay Gold);
  • Гастерія бородавчата (Gasteria verrucosa);
  • Сингоніум Неон Пінк (Syngonium Neon Pink);
  • Ктенанта Амагріс (Ctenanthe Burle-Marxii Amagris);
  • Діхондра Срібний водоспад (Dichondra Silver Fails);
  • Колеус Візард Роуз (Coleus Wizard Rose)

Щиро дякуємо вельмишановній Бабко Тетяні Володимирівні за співпрацю та з вірою у Перемогу працюємо над збільшенням біорізноманіття колекцій саду.

На фото представлені експозиції як з тепличного комплексу ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» так із зимового саду, який функціонує при ТОВ «Український Північно-Східний Інститут Прикладної та Клінічної Медицини».