Залучення представників роботодавців до освітнього процесу на кафедрі загальної та регіональної географії

1 березня 2021 року головний спеціаліст відділу природно-заповідного фонду та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації В.В. Вертель провів відкриту лекцію для студентів спеціальності 106 Географія.

Основна частина лекції була присвячена структурі природно-заповідного фонду, категоріям природоохоронних територій, їх використанням в еколого-освітній роботі, а також освітньо-виховним можливостям об’єктів ПЗФ та формам залучення цих об’єктів до освітньо-виховної діяльності. Лектор на конкретних прикладах (об’єктах ПЗФ Сумської області) пояснив, які види рекреаційної діяльності можливі в межах природно-заповідних територій у залежності від їх статусу та завдань. Крім того, Владислав Вікторович ознайомив студентів із структурою Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації, звернув особливу увагу на вимоги, які ставляться до спеціалістів відділів Департаменту та повідомив про можливі вакансії. Студенти зацікавилися викладеним матеріалом, активно задавали питання лектору та отримали змістовні відповіді.

Щиро дякуємо Владиславу Вікторовичу за цікаву, інформативну лекцію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!