Гостьова лекція з історичної географії

15 лютого 2024 року, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Історична географія», для здобувачів освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія була проведена гостьова лекція на тему «Історична географія стародавнього світу».

Запрошеним лектором був старший викладач кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр БЕЗДУХОВ, який на даний час проходить підвищення кваліфікації на кафедрі загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка (науковий керівник к.г.н., доц. Анатолій КОРНУС). У ході лекції розглядалися питання становлення історичної географії, її методологія та структура. Основний аспект лекції був зосереджений на вивченні особливостей взаємодії суспільства з природним середовищем у епоху Стародавнього світу. Було проаналізовано особливості розвитку господарства та зачатки географічних знань у первісних людей, вивчено географію давніх цивілізацій і формування географічного світогляду й відкриттів у людей.

Щиро дякуємо Олександру Анатолійовичу за змістовну і цікаву лекцію!