Кураторська година з питань академічної доброчесності на кафедрі біології та МНБ

27.09.2024 відбулася кураторська година на тему «Академічна доброчесність: виклики сьогодення» для студентів 634 групи, спеціальності 091 Біологія (куратор – доцент Генкал С.Е.). На зустрічі було розглянуто питання щодо академічної доброчесності, принципів та норм її дотримання, обговорили причини, основні типи порушення академічної доброчесності та їх наслідки.

Як зауважила Євгенія Близнюк, академічна доброчесність – це повага до інтелектуальної власності та запорука успіху на шляху до здобуття якісної освіти.

Світлана Едуардівна наголосила, що академічна доброчесність не зводиться лише до заборони академічного плагіату, фальсифікації, фабрикації, списування та інших недоброчесних дій. Вона включає в себе широкий спектр етичних та правових вимог до здобувачів вищої освіти, якими вони мають керуватися під час навчання, і виконання яких забезпечує довіру до результатів навчання або наукових пошуків.