Кураторська година зі студентами спеціальностей 014 Середня освіта (Географія) і 106 Географія щодо обрання індивідуальної освітньої траєкторії

5.02.2023 р. куратор 731-733 груп А.О. Коpнус, разом зі студентами, обговорили питання формування індивідуальної освітньої траєкторії, ролі вибіркових дисциплін, неформальної та інформальної освіти у цьому.  Були проаналізовані існуючі можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача освіти, з урахуванням його потреб та індивідуальних особливостей, зокрема через обрання вибіркових дисциплін. Куратор нагадав студентам основні моменти відповідного "Положення про вільний вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти", а також зосередив увагу здобувачів освіти на змістовному наповнення каталогу вибіркових дисциплін, кількості позицій для вільного вибору та на подальших діях з обрання цих дисциплін у персональному електронному кабінеті.