Відкрите лабораторне заняття з зоології

7 березня 2024 р. викладач кафедри біології та методики навчання біології, к.б.н., доцент Говорун О.В. провів дві відкриті лабораторні роботи з курсу «Зоологія» для студентів 614 групи (спеціальність 091 Біологія).

Тема роботи «Тип Членистоногі. Підтипи Мандібуляти. Зябродишні та Трехейнодишні».

На початку проведено коротке опитування щодо особливостей будови членистоногих та сучасної систематики цієї групи безхребетних тварин.

Із морфологією та різноманіттям Зябродишних, Багатоніжок та Комах студенти мали можливість ознайомитись на музейних експонатах.

Практична частина містила завдання з розтину річкового раку та таргана, а також виготовлення тимчасових препаратів (травна система, зокрема наявність паразитів у кишечнику, дихальна, видільна та нервова системи) для подальшого дослідження під мікроскопом.