Участь у вебінарі від компанії Clarivate «Світ журналів: хороші, погані та хижацькі»

Компанія «Clarivate» продовжує у 2024 році підтримувати українських науковців. Зокрема, 8 лютого 2024 року було проведено черговий вебінар на тему «Світ журналів: хороші, погані та хижацькі», до участі у якому приєдналися науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики навчання біології: завідувач кафедри Юлія Литвиненко та доценти кафедри Анатолій Вакал і Олександр Говорун.

Спікеркою вебінару виступила консультантка з регіональних рішень компанії «Clarivate» Ірина Тихонкова.

Під час зустрічі розглядалися наступні питання:

критерії якості наукового журналу;

основні атрибути та метрики: ISSN, DOI, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші;

як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.

Стандартно вебінар проводився на платформі ZOOM за попередньою реєстрацією тривалістю одна година. По завершенні його учасники отримали сертифікати.