Обговорення реалізації ОПП 106 Географія

22 березня 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулася робоча зустріч НПП з членом експертної ради стейкхолдерів за спеціальністю 106 Географія – директором КЗ СОР «Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі» Сергієм Володимировичем Тупиком.

У ході зустрічі було обговорено реалізацію освітньо-професійної програми Географія спеціальності 106 Географія, підготовку до її акредитації, вимоги працедавців до випускників зазначеної спеціальності та можливості їх подальшого працевлаштування. Також Сергій Володимирович, як фахівець музейної справи, дав цінні поради щодо організації експозиції геологічного музею на кафедрі загальної та регіональної географії, відкриття якого та використання в освітньому процесі заплановане найближчим часом.