Доцент кафедри біології та МНБ к.б.н. І. Р. Мерзлікін взяв участь у заході з благоустрою і упорядкування території польового офісу заповідника «Михайлівська цілина»

Доцент кафедри біології та МНБ к.б.н. І. Р. Мерзлікін 2 квітня разом зі співробітниками Природного заповідника «Михайлівська цілина» та Державної екологічної інспекції у Сумській області з нагоди відзначення Дня довкілля провели захід з благоустрою і упорядкування території польового офісу заповідника.

Відповідно до розпорядження Сумської обласної військової адміністрації на Сумщині протягом квітня-травня проводяться заходи у рамках щорічної акції «За чисте довкілля». Метою акції є забезпечення утримання в належному стані територій населених пунктів та природних зон, санітарне очищення, а також створення умов, сприятливих для життя громадян.