«Екологія та лінгвістична екологія: понятійно-категоріальний дискурс» від д.пед.н., професора Сергія Дмитровича Рудишина (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка)

19 травня 2022 року здобувачі вищої освіти другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини), 014 Середня освіта (Географія), 014 Середня освіта (Хімія) долучилися до Відкритого міжуніверситетського лекторію, на гостьову лекцію доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Сергія Дмитровича Рудишина з теми: «Екологія та лінгвістична екологія: понятійно-категоріальний дискурс».

Цього разу таку зустріч вкотре гостинно організувала д.пед.н., професор Наталія Богданівна Грицай. На лекції були присутні здобувачі та викладачі десяти ЗВО України: Рівненського державного гуманітарного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Херсонського державного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Під час лекції Сергій Дмитрович обґрунтував необхідність коректного вживання термінів «екологія» та «екологічний, -а, -е, і», розкрив сутність основних екологічних законів і запропонував авторське тлумачення екології, акцентувавши на її біоцентричності.

Щиро дякуємо Сергію Дмитровичу за цікаву лекцію, за креативний підхід та обмін досвідом.

Наближуємо Перемогу разом!