На природничо-географічному факультеті розпочалися Дні науки

22 квітня 2024 р. на природничо-географічному факультеті розпочався триадиційний щорічний захід «Дні науки», який триватиме до 30 квітня. Програму заходів розпочалася другим (фінальним) туром Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, географії та хімії. Крім неї, у рамках Днів науки буде проведено цілу низку наукових семінарів, конференцій, конкурсів Всеукраїнського, регіонального та університетського рівня.

Зокрема це:

• Всеукраїнська zoom-конференція «Унікальне природне надбання Сумського краю» до 15-річчя створення Гетьманського НПП.

• Онлайн-тренінг для студентів 1-2 курсів ОР Бакалавр та 1 курсу ОР Магістр щодо принципів академічної доброчесності «Доброчесність у навчанні: дотримуватись /не можна/порушувати».

• Регіональна студентська наукова конференція «V наукові хіміко-біологічні читання».

• Регіональний науковий онлайн-семінар «Проблеми збереження природних екосистем».

• Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні напрями регіональних географічних студій».

• Регіональна студентська наукова конференція «Читання до 95-ї річниці з Дня народження Д.М. Гродзинського».

• Міжуніверситетський форум «Молодь за стійке майбутнє».

• IV Всеукраїнська наукова конференція-конкурс "Молодь. Наука. Природа»

• V Всеукраїнська заочна наукова конференція студентів та молодих учених «Теоретичні та прикладні аспекти досліджень з біології, географії та хімії»

• V Студентська наукова конференція «Географічна весна» (до 140 річниці з Дня народження М.Г. Світальського).

• Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Сучасний стан збереження та сталого використання ресурсів природно-заповідних територій України», присвячена 15-річчю створення Гетьманського національного природного парку

З програмою «Днів студентської науки» можна ознайомитись за посиланням нижче (у програмі можливі зміни, викликані оголошенням повітряних тривог та збоями у роботі Інтернет).