On-line конференція (настановча) з організації виробничої (педагогічної) практики

21 вересня 2020 р. на кафедрі загальної та регіональної географії відбулася on-line конференція (настановча) з організації виробничої (педагогічної) практики у закладах загальної середньої освіти для магістрантів заочної форми навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія).

У конференції прийняли участь керівник практики від СумДПУ імені А.С. Макаренка І.В. Ємець, методисти з географії О.Г. Корнус та біології А.П. Вакал. Магістрантам були надані рекомендації щодо проходження виробничої практики та оформлення звітної документації.