Академічна мобільність за програмою «Study tour to Poland» у м. Лодзь (Польща). День 4

На четвертий день участі в проєкті Study Tours To Poland в рамках академічної мобільності, студентка 751 групи Спасьонова С.О. відвідала Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci - Łupkowa.

Ця позаурядова організація, яка ще називається хоспісом опікується дітьми з синдромом спінальної м'язової атрофії надаючи медичну, сестринську, реабілітаційну, а також респіраторне обладнання. Також цей хоспіс влаштовує акції по збору корків від пластикових пляшок, при продажі яких гроші витрачають на закупівлю респіраторів. Також студентка прослухала лекцію про функціонування неурядові організації в Польщі та їх принцип роботи. Під час наступного візиту, студентка відвідала асоціацію "Mocni w Duchu", яка опікується дітьми з ООП, забезпечуючи їх соціально-педагогічною, психологічною та духовною допомогою.