Настановча конференція на виробничу практику студентам-географам

9 квітня 2021 року на кафедрі загальної та регіональної географії відбулася настановча конференція для студентів спеціальності 106 Географія, які з 12 квітня йдуть на виробничу практику у Сумський обласний центр з гідрометеорології.

До онлайн зустрічі долучився директор центру – Пономарьов Олександр Миколайович, який є головою експертної ради стейкхолдерів освітньо-професійної програми Географія спеціальності 106 Географія та керівником виробничої практики. На онлайн конференції студентам були надані відповідні рекомендації щодо проходження практики та проведений інструктаж з техніки безпеки. Практиканти були ознайомлені з основними вимогами, отримали консультації з питань ведення документації протягом практики та оформлення звіту. Методист з фаху О.Г.Корнус надала детальні консультації здобувачам освіти з питань звітності, виконання індивідуального завдання, підготовки до захисту та інших особливостей проходження виробничої практики (в умовах карантину).