7 липня розпочалася участь зав. кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус у міжнародній літній школі «Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning (COIL)», що триватиме в університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) до 13 липня 2024 р. Програма літньої школи охоплює різні аспекти інтернаціоналізації освітнього процесу, визначення цілей, постановку відповідних завдань та вибір ефективних інструментів для міжкультурної онлайн співпраці.
Розпочалася участь зав. кафедри загальної та регіональної географії у міжнародній літній школі COIL
Перегляди: 12