Обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку»

24 квітня 2021 року викладачі кафедри загальної та регіональної географії к.г.н., доц. О.Г. Корнус та к.г.н., ст. викл. О.С. Данильченко взяли участь в обласній науково-практичній конференції «Перший крок у науки», що проводилася для слухачів Сумського територіального відділення МАН, які не є переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році.

12 учасників конференції презентували свої доповіді, що стосувалися різних напрямів суспільної та фізичної географії, геоекології, рекреаційної географії, у відділенні наук про Землю у трьох секціях: «Географія та ландшафтознавство», «Геологія», «Гідрологія» та «Кліматологія та метеорологія». Вітаємо учасників конференції та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання та бажаємо їм подальших наукових звершень!