Тренувальні збори Сумського територіального відділення МАН

11 травня 2021 року викладачі кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка Данильченко О.С. та Сюткін С.І. провели у дистанційному режимі тренувальні збори для слухачів Малої академії наук України (секції «географія та ландшафтознавство», «метеорологія та кліматологія», «гідрологія», «геологія та мінералогія»), які готуються до вирішального ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Відбулося продуктивне спілкування, обмін думок, були надані корисні поради щодо ефективного представлення результатів досліджень.

Бажаємо учасникам тільки перемог та очікуємо їх серед майбутніх студентів природничо-географічного факультету нашого університету!