На природничо-географічному факультеті розпочався сезон навчальних географічних практик

Пом’якшення карантинних вимог дозволило розпочати сезон навчальних польових практик.

11-14 травня у студентів 721 групи тривала навчальна практика з геоморфології (кер. О.С. данильченко). Студенти з цікавістю досліджували форми рельєфу околиць міста Суми: визначили морфометричні характеристики яру, описали схили і днище та встановили стадію розвитку яру, дослідили і описали долину річки Псел по маршруту "Баранівка Зелений Гай", визначили породи з яких складається корінний берег, описали дюни та зсуви, а також з'ясували умови формування вивчених форм рельєфу.

У той же час студенти 711 групи проходили навчальну практику з топографії (кер. А.О. Корнус). У ході неї студенти освоїли методику проведення теодолітної зйомки, нівелювання, мензульної зйомки; ознайомилися з будовою топогеодезичних приладів.