Бузковий блюз – 2021!

25 травня 2021 року на території ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» проходила мистецька благодійна акція «Бузковий блюз».

У заході приймали участь студентське самоврядування природничо-географічного факультету,  викладачі кафедри загальної біології та екології. Співробітники ННЦ завчасно подбали про прибирання території та разом із викладачами проводили екскурсії для бажаючих.

Студенти і викладачі інституту культури та мистецтв СумДПУ імені А.С. Макаренка організували чудовий концерт під відкритим небом та естетично наповнили Ботанічний сад картинами художників.

Цікавою нагодою послухати вірші під відкритим небом скористалися багато містян. Для цього студенти та викладачі факультету іноземної та слов'янської філології організували поетичний пленер "Є вірші - квіти..."

Учні Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг та вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю продемонстрували тематичні колекції одягу.

Завдяки вмілим рукам викладачів обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на майстер-класах з виготовлення та розпису природних матеріалів, відвідувачі отримали пам’ятні подарунки та позитивні емоції.

Всі відвідувачі позитивно відгукувалися про захід та залишили у скриньці на благодійність 2535 грн, які будуть використані на оновлення алеї бузку у ННЦ «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка».

Щиро всім дякуємо за участь!

Більше фотографій у фотогалереї