Польова практика студентів 3-го курсу з методики навчання біології у навчально-науковому центрі Ботанічний сад СумДПУ ім. А.С. Макаренка (2020-2021 н.р.)

31.05.-01.06.21р. студенти 3 курсу природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка, що навчаються за освітньо-професійними програмами 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія, завершили навчальну польову практику з «Методики навчання біології».

З використанням колекції видів рослин навчально-наукового центру «Ботанічний сад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка» вони розробили і здійснили апробацію ботанічної екскурсії для школярів 6-7 класів на тему «Різноманітність рослин рідного краю».