На природничо-географічному факультеті відбулося обговорення реалізації освітніх програм зі стейкхолдерами.

Закінчення навчального року – час підведення підсумків та обговорень, визначення нових перспектив реалізації спеціальностей та освітніх програм, до яких традиційно залучаються стейкхолдери.

25 травня 2021 року зав. кафедри загальної та регіональної географії О.Г. Корнус провела робочу зустріч з головним спеціалістом відділу природно-заповідного фонду та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації В.В. Вертелем. На зустрічі було обговорено перспективи проходження на базі зазначеного департаменту виробничої практики здобувачами вищої освіти за спеціальністю 106 Географія.

izobrazhenie viber 2021 05 25 12 58 29 52d1c izobrazhenie viber 2021 05 25 12 58 26 23d4c

25 травня 2021 р. гарант освітньої програми 014 Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти А.О. Корнус зустрівся зі старшим науковим співробітником Національного науково-природничого музею Національної академії наук України О.М. Ковальчуком. У ході цієї зустрічі обговорено досвід залучення О.М. Ковальчука до викладання палеогеографії на освітніх програмах, що реалізуються кафедрою загальної та регіональної географії, а також досягнуто домовленостей щодо подальшого залучення цього вченого до освітнього процесу. Крім того, О.М. Ковальчук розповів про можливості наукової співпраці, зокрема міжнародної академічної мобільності, можливості публікації статей у журналі "GEO & BIO", що його видає Національний природничий музей НАН України.

IMG 20210525 090348 9a937 IMG 20210525 092532 c543f

Також А.О. Корнус зустрівся з головним спеціалістом відділу природно-заповідного фонду та біоресурсів Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації В.В. Вертелем. На зустрічі були обговоренні можливості залучення фахівців зазначеного департаменту до участі у реалізації освітньої програми 014 Середня освіта (Географія) другого (магістерського) рівня вищої освіти, зокрема при викладанні курсу раціонального природокористування.